Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firma olarak toptan ve perakende satış alanında, yılların tecrübesi ile İSTOÇ bölgesinde sizlere hizmet vermekteyiz. En kaliteli marka ürünleri sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Her bütçeye uygun olarak satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler ile ihtiyaçlarınıza karşılık bulacaksınız.

Ürünlerimiz

Ürün alternatiflerimiz, kaliteli marka ürünleri ve alternatif aksesuarlarımız ile aradığınız her şey mevcut. Sunduğumuz ürünlerimiz arasında; merdivenler, çamaşır kurutmalık, elektrikli ev aletleri, kamp sandalyeleri ve pazar arabaları bulunmaktadır. Kullanım alanı geniş olan ürünlerimizi İSTOÇ firmamızdan daha uygun fiyata tedarik etmeniz mümkündür.

Fiyat Politikamız

Fiyat politikamızı belirlerken toptan ve toptan fiyatına perakende olarak belirlemekteyiz. Perakende satışlarımız, mağaza satışlarının oldukça altında olup, bütçenizi koruyor. İhtiyacınız olan ürüne en uygun fiyata ulaşabiliyorsunuz.

Sipariş ve Teslimat

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, sipariş vermeniz halinde hızlı teslimat ile size ulaştırıyoruz. Güvenli ödeme, hızlı alışveriş ve geniş stoklarımızla aradığınız birçok ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Toptan siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilir ve en uygun fiyat listemizi alabilirsiniz. Yüksek alımlara özel fiyat politikamız, deneyimli müşteri hizmetlerimiz tarafından incelenir ve size özel fiyatlandırma yapılır.

Alışveriş sitemizden yapacağınız siparişlerinizde ödeme kolaylığı ve alternatif ödeme kanalları ile alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Siparişleriniz için İSTOÇ mağazamıza gelebilir, alışveriş sitemizden hızlı sipariş verebilir ya da müşteri hizmetlerimizden detaylı bilgi alarak alışveriş yapabilirsiniz.


0

0

0